Środa 23 października 2019
Agenci
AGENCJA TURYSTYCZNA KOMPAS
Prezes Jerzy Łobożewicz

ul. Kopernika 5, 87-100 Toruń
tel. 56 652-29-01, 56 652-29
fax 56 652-29-02
e-mail: kompas@atkompas.com.pl
www.atkompas.com.pl
Nr. IATA: 63-210114

ALBATROS Biuro Podróży
Dyr. Adam Śleczek

ul. Szpitalna 20-22, 31-024 Kraków
tel. 12 422-99-55, fax 12 422-99-55
e-mail: adams@albatros.krakow.pl
Nr. IATA: 63-203125

AURINKO Sp. z o.o.
Prezes Zarządu: Adam Kaczyńsk

44-100 Gliwice ul. Marcina Strzody 6
Tel. 32 231 02 90, Fax. 32 335 53 14
e-mail: info@aurinko.pl
www.aurinko.pl
Nr. IATA: 63-210873

Bankowe Biuro Podróży Travel Bank
Wanda Konopka- Prees Zarządu

ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa
tel. 22 654 62 70, fax 22 654-66-50
e-mail: wk@travelbank.com.pl
www.travelbank.com.pl
Nr. IATA: 63-200852

BIS B.P. LCC A.Szulc s.j.
Dyr. Anna Jęcka- Szulc

Al. Kościuszki 27, 90-418 Łódź
tel. 42 630-09-91, fax 42 632-30-09
e-mail bislcc@mtl.pl
www.lufthansa-city-center.pl/bis
Nr. IATA: 63-212811

Biuro Podróży BIOTON TOUR
Prezes Maria Żukowska - Różyc

ul. Poznańska 11, 00-680 Warszawa
tel. 22 625-70-66, 622-31-66, fax
e-mail: bilety@biotontour.pl
www.biotontour.pl
Nr. IATA: 63-250213

Biuro Podróży BRITAS sp. z o.o.
Prezes Zarządu Brygida Żemło

Al. Papieża Jana Pawła II 49a, 70-415 Szczecin
Tel : 91 488 47 49, Fax 91 433 70 00
e-mail brygida@britas.pl
Nr IATA: 63-210943

Biuro Podróży GLOB B.P. Sp.z o.o.
Dyr. Jolanta Gawrys

ul. Świętojańska 64, 81-338 Gdynia
tel. 58 620-84-13, fax 58 620-29-88
e-mail magda@globfly.pl
Nr. IATA: 63-200491

Biuro Podróży i Turystyki ALMATUR-POLSKA S.A.
Prezes Zarządu: Mirosław Sikorski

ul. Bagatela 10/10
00-585 Warszawa
tel. 22 826 43 72
e-mail: biuro@almatur.pl
www.almatur.pl
Nr. IATA: 63-200266

Biuro Podróży JANUS
Właściciel Krzysztof Janus

00-148 Warszawa
Ul. Jana Pawła II 46/48 paw 19
Tel. (22) 838 11 83; Fax (22) 635 36 15
e-mail: krzysztof@janustravel.pl
www.janustravel.pl
Nr. IATA 63-200524

Biuro Podróży STARE MIASTO s.c.
Prezes Zarządu: Rafał Ostrowski

ul. Podwale 17
00-252 Warszawa
Tel. 22 831 82 92
e-mail: r.ostrowski@staremiasto.pl
Nr. IATA: 63223580

BLUE SKY TRAVEL Sp. z o.o.
Prezes Zarządu: Jerzy Ruszkowski

ul. Roosevelta 2, 60-829 Poznań
Tel. 61 84 10 900
e-mail: jr@bluesky.pl
www.bluesky.pl
Nr. IATA: 6325298

Carlson Wagonlit Polska Sp. z o.o.
Dyr. Westyna Kulczycka

Al.Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa
tel. 22 556 22 00, fax 22 556 22 99
e-mail wkulczycka@carlsonwagonlit.pl,
www.carlsonwagonlit.pl
Nr. IATA: 63-20147-1

Centrum Lotów DISCOVERY Sp. z o.o.
Prezes Robert Grzybowski

ul. Tamka 16/4, 00-349 Warszawa
tel. 22 455-38-09, fax 22 455-38-13
e-mail: robert@discovery.pl
www.centrumlotow.pl
Nr. IATA: 63-28587-6

CZĘSTOCHOWA Cargo & Travel Agency Jan Korsak
Ewa Szyda

ul. Św. Rocha 31, 42-200 Częstochowa
tel. 34 22 48 79, fax 34 65 15 85
e-mail e.szyda@lot-turystyka.pl
Nr. IATA: 63203350

Delta Tour sp. z o.o.
Prezes Agnieszka Sobańska - Łajszczak

ul. Czerska 18, 00-732 Warszawa
Tel: +48 22 851 67 05, Fax: +48 22 851 67 04
malgorzata@delta-tour.pl
Nr. IATA: 63-210280



znaleziono: 32 wiadomości na 2 stronach
<<< -   1  2   - >>>