Wtorek 28 stycznia 2020
Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI Jakie dane o Tobie zbieramy?

1. Dane zbierane podczas zapisu Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu będziesz musiał sie zapisać. Podczas zapisu zapytamy Cię o Twój adres email oraz Twoje imię. Nie podanie jednej z tych informacji sprawi ze system nie uzna zapisu za kompletny.

2. Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej (zapytanie ofertowe lub zapis do biuletynu), telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe (imię i adres email, opcjonalnie nazwisko i nazwa firmy). W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

3. W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

4. Dane zbierane podczas zapisu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia nam okresowej wysyłki biuletynu, oraz specjalnych propozycji, na Twój adres. Zapis jest obowiązkowy jeżeli chcesz otrzymywać biuletyn.

5. Jeżeli zapisałeś się na nasz biuletyn, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego biuletynu.

6. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

7. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

8. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości. W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

9. Jeżeli zapisałeś się do biuletynu lub złożyłeś zapytanie ofertowe, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojego pytania. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojego zapytania.

10. Jeżeli zapisałeś się na nasz biuletyn, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz biuletyn. W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

11. Aby poinformować nas o zmianie adresu e-mailowego lub innych Twoich danych wyślij maila na adres podany w zakładce "kontakt" na górze strony, lub poprzez formularz zapytania ofertowego. Zmiany polityki prywatności

12. Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.